Anime Fantasy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*******
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tajuplni svět

Goto down 
+2
Yuuki
Tetsuya Mikio
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 5:12 pm

Pod stromem
Tajuplně jsem se usmál.
No co asi
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 6:33 pm

Boužel mam snima jine plany, Zahrnuji je do sveho ukolu takže to nepujde
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 6:37 pm

heeej, až s nima skončím, můžeš si dělat co uznáš za vhodné, jen nesmíš být tak trašně majetnickej
usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 6:41 pm

boužel nějaka takovahle akce by mi mohla překazit moje plany
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 6:49 pm

Pozemek
Nebuť labuť, musí tu být hromada holek, tak si zatím vem nějaký jiný no.
zamračil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:18 pm

hmm proč to neudělaš ty? ani si je neviděl
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:19 pm

Konečně nás Kaname vyzval, abychom vešly dovnitř. "Co potřebujete?" Zeptal se a změřil si nás pohledem. "Možná o tom víte, ale na pozemcích akademie se potuloval jakýsi podivný lovec, jen jsme myslely, že by bylo vhodné říct vám to." Spustila jsem hned a podívala se na Laylu. Kaname jen přivřel oči a pak vstal ze židle. "Ano, vím o tom. Ale oceňuji, že jste mi to přišly nahlásit, můžete jít." Řekl a tak rychle jak jsme přišly, tak jsme i odešly. "Tak to jsme se toho hodně dozvěděly, bůh ví co je ten Tetsuya zač." Prohodila jsem a odhrnula si pramínek vlasů z čela. "Jdeš se projít? Stejně teď máme volno a zítra naštěstí z ničeho psát nemáme." Zeptala jsem se Layly a už vykročila ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:39 pm

Pod stromem
Protože když o nich mluvíš, zvláštně ti jskří oči příteli. To znamená že budou něco extra
usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:47 pm

hmm... raději se naně vykašli, jak sem řekl sou zahrnuty v mojim ukolu takže jakakoliv změna muže vyvoj meho ukolu změnit a to nemohu dovolit
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:48 pm

Pod stromem
Blá blá blá, nebuť sobec
zasmál jsem se a pokusil se mu onu informaci vytáhnout z hlavy pomocí telepatie.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:52 pm

nahle sem naněj pohledl vražednim pohledem V hlavě se mi nevrtej! vtom okamžiku sem ukončil rozhovor a šel jinam
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:53 pm

Pod stromem
Hej, kam to jdeš? Zrovna když ti jdu narušovat plány
zasmál jsem se a podle ukořistěné informace se vydal směrem k místu, kde se včera s nimi střetl.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:54 pm

Kanameho sem ijak nevnímala, až když do mě Midori šťouchla a zeptala se, jestli se půjdem projít.
Jo, proč ne! řekla sem celkem nadšeně XD
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:58 pm

Ta jsme tedy s Laylou vyšly ven a jen tak se procházely po akademii. "Co myslíš, zadá nám zase ze zeměpisu další projekt? Minule to byla katastrofa." Nadhodilajsem nové téma a vzpoměla si na opravdu "podařený" projekt, který jsme jednou do zeměpisu museli mít. Procházet se jen tak po akademii nebylo nejzábavnější, ale lepší než se válet na pokoji a vůbec lepší než se třeba učit.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:02 pm

Nahle sem změnil směr cesty kde sem začal sledovat toho divneho stařce Nernama co hodla dělat.
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:04 pm

To jo, ppísemnky sme zatím žádné neměli....moc zápisů nepíšem a.....určitě ho dostanem....ježiš...No, doufám že si zas neusmyslí nás rozdělit jak chce on!! Já nechci být zase s Aidem-kun!! Bys nevěřila jak je strašně ukecanej a nepracovitej XD začala sem vyprávět XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:05 pm

Cesta
Zastavil jsem se. S jejich podobou v mysli jsem už nemusel chodit na ono místo kde se setkali. Stačilo mi se na ně soustředit a pro ostatní neviditelná stezka se mi zjevila před očima.
Máme to ale štěstí, jsou spolu
zasmál jsem se a vyrazil. Ani ne za pět minut chůze už se objevili naproti nám.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:07 pm

"Ukecaný? Tak to jsme dva." Usmála jsem se. "Hele ale ještě lepší bys to měla, kdybys byla ve skupince s nebudu jmenovat kým, kdo si jaksi zrovna odjede někam pryč a já nestihla dodělat ty věci, co ti dva měli mít, takže ten projekt byl fakt krása." Pokračovala jsem v debatě. "Hele ale to už se fakt nudíme, když kecáme o škole." Pousmála jsem se a hned se snažila najít nějaké jiné téma k hovoru.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:11 pm

XD
To jo, co sme to ráno jedli že kecáme o škole? Bysme se měli porfackovat XDXD řekla sem nějakou blbinu XD
Hmm, takže nějaké jiné téma by to chtělo XD *chvíle přemýšlení XD*
Víš o tom, že mě Kaname asi nesnáší? Akorát jánevim proč,...pokud si dobře vzpomínám, nic sem mu neudělala XD
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:13 pm

"Jo? A proč si to myslíš, že tě ignoruje? Hele to skoro každého, pokud teda něco nechce, ale to nic. Ne, proč si to myslíš? Mně přijde, že se k tobě chová jako k všem ostatním." Zareagovala jsem hned a zkoušela si vybavit nějakou situaci, kdy to vypadalo, že Kaname Lenalee moc nemusí, ale na nic jsem si nedokázala v tu chvíli vzpomenout.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:16 pm

Cesta
Zadívám se na obě holky s poněkud silným despektem
Hej ty človíčku, to sou ony?
zeptal jsem se a ukázal na okolo procházející Lenalee a Midori.
V tvý halvě vypadali starší, vždyť nejsou ani plnoletý
zařval jsem dotčeně a naprosto si nevšímám okolostojících studentů.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:19 pm

No před váma se ke mě chová úplně normálně, ale když sme třeba sami, tak je hnusnej, chladnej a protivnej! a t nikomu neříkej, ale dvakrát mě už chtl vysát, já se mu ale ubránila....někdy mám pocit, že mě snad nesnáší kvůli tomu, že sem taky čistokrevná...nahodím strašně přemýšlející výraz a pak zaslechnu moje a Midoriino jméno
Nevolal nás někdo? otočila sem se, ale pak sem si toho nevšímala XD
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:23 pm

"Vážně? Neboj, ani neceknu." Slíbila jsem Lenalee, málem jsem zapoměla, že je čistokrevná. Hm čistokrevná, já se s ní normálně vybavuju, v klidu, já nečistokrevná. Vsadím se, že kdybych si takhle chtěla pokecat s Kanamem, asi bych s tím moc nepochodila. Pomyslela jsem si a usmála se. Vtom Lenalee upozornila, že nás zřejmě někdo volal. "Cože? Já nic neslyšela." Pokrčila jsem rameny, když vtom jsem ucítila zvláštní pocit, takové divné chvění.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:28 pm

Akademie
Mno co, když už jsem sem šel, kouknu se, co maj pod fasádou
pousmál jsem se polohlasně, následně obě děvčata mohla zaznamenat rychlí mentální úder, který pronikl až do jejich hlav a okamžitě se stáhl.
Upíři?!!
zaklekl jsem tak nahlas, že mě obě museli slyšet
a jedna k tomu čistokrevná himl hergot, jestli ten kluk je vážně lovec a má na ně spadeno, musí být extratřída.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:30 pm

Na chvíli sme se úpln zarazili
Co...to jako mělo bejt?! řekla sem si pro sebe naštvaně XD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajuplni svět - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajuplni svět
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Anime Fantasy RPG :: Hra :: Hraci Mistnost-
Přejdi na: