Anime Fantasy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*******
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tajuplni svět

Goto down 
+2
Yuuki
Tetsuya Mikio
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:15 pm

"Doufej, že nenarazíš na prefekty a pokud, tak doufej v Yuuki, protože Zera bych ti nepřála." Řekla jsem sebejistě a postavila se naproti tomu cizinci. "Kdo jsi?" Zeptala jsem se a probodla ho pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:16 pm

Tetsuya Mikio Znami lovec ruznich monster co ohrožuji lidskou existenci a nebo taky lovec odměn a ty?
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:18 pm

Pusť mě ty rypáku jeden!!! všelijak sem sebou škubala a vykrucovala se mu XD
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:19 pm

Ježiš promin ja natebe zapoměl lehce ji pustil a trochu pouskočil
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:21 pm

Ty jeden..! zanadávala sem a znova a znova si tvořila různé ledové zbraně a útočila na něj XD
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:21 pm

"Tohle si příště raději odpusť." Odsekla jsem a věnovala mu zlý pohled. "Jmenuji se Midori Hana, jak si možná poznal, jsem studentkou Akademie Cross, ale poznals taky, co jsem zač?" Představila jsem se a poslední slova jsem řekla poněkud tajemným tónem.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:23 pm

hmm, Něco mi připominate co sem již kdisi lovil, vkaždem připadě za člověka vas považovat nemohu, Take ale ani za nepřitele prozatim ne
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:25 pm

Přistála sem někde u Midori a dala ledové zbraně prč. Takže lovec ještě kevšemu?! Další důvod proč bys tu neměl být! také mu věnuju zlý pohled XD
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:26 pm

Hmm a pročpak ne? jste snad nějake Monstra kterym bych měl dělat problemy? odpověděl ji to s usměvem
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:29 pm

"Žádná monstra, jen živé bytosti. A problémy budeš mít ty, pokud nějak ohrozíš někoho z akademie a nebo pokud se potkáš s prefekty. Radím ti dobře, odejdi." Odpověděla jsem chladně a kývla na Lenalee, aby se uklidnila.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:30 pm

Ja bych rad vice věděl o teto Akademii o řediteli jetsli tu ěnjakeho mate a tak podobně, Pak bych možna mohl odejit pokračoval s usměvem
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:32 pm

Hahah! To by se ti hodilo! Informace a jiné zdroje, a ty si vážně yslíš že ti něco řeknem?! Prostě mazej! Tady seš nevítanej! řekla sem chladně XD
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:33 pm

Hmm, dobra zitra se uvidime řekl a pomalinkim kručkem se bližil prič (važně pomalinkimxD)
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:37 pm

"Pochybuji." Zašeptala jsem a dál si ho nevšímala. "Jdeme?" Kývla jsem na Lenalee a vykročila směrem k Měsíční koleji. "To byl ale otrava, měly bychom to nahlásit Kanamemu." Odfrkla jsem si a podívala se na Lenalee.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:39 pm

Hmm, asi jo. Mohlo by tu být víc prefektů XD
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:40 pm

ja sem uš pomalu zmizel (popravdě na jinem mistě na Cross Akademii, Přesněji namiřeno k řediteli)
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 08, 2009 11:43 pm

Šli jsme tedy směrem měsíční sídlo XD ale najednou sme opět něco obě ucítili ve vzduchu XD
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 09, 2009 10:39 am

Najednou jsem sebou trhla, prostoupil mnou takový zvláštní pocit, že něco není v pořádku. "Cítíš to taky? Něco mi nesedí, myslím že by bylo dobré pohnout si a co nejrychleji za Kuranem." Řekla jsem Lenalee a trochu zrychlila. Za pár chvil už jsme obě stály před Měsíční kolejí a já vešla dovnitř. "Jdeš taky?" Optala jsem se Lenalee a rukou naznačila směrem dovnitř.


Naposledy upravil Midori Hana dne Sat May 09, 2009 2:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 09, 2009 10:46 am

Samozřejmě...ten pocit..je mi povědomí..XD
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 09, 2009 10:55 am

Tak jsme tedy obě vešly a daly se po schodech nahoru rovnou do Kuranovi pracovny. Neměla jsem to tam ráda, stejně jako jsem neměla ráda Kurana, jistě, je tam spojitost s mou minulost, s odvěkou nenávistí klanu Hana a Kuranovců, s tím jak mi pořád Kaname připomíná to, co mě tak bodá u srdce.
Zastavila jsem se před dveřmi a zaklepala.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 09, 2009 11:05 am

Stála sem vedle Midori a zroveň si připravovala slova, ktrými bych Kurana nějak "uklidnila" aby porád nemluvil o Midořině minulosti. No já si být drzá můžu dovolit, pže sem (tady) taky čistokrevná XD
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 10, 2009 11:12 am

prechadzame sa aj zo zerom po croose akademie a zrazu zbadam nejakeho muza nebol od nasej skoli vsimlisme si ho ako ide do budovi.
yuuki:hej ty co tu delas???
zero sa zadival na toho muza ako by si chcel dobre vichutnat jeho krv.
Zero:Hele tadi nemas co delat.
povedal zero nastvanim hlasom.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 10, 2009 2:57 pm

Dalši co mě hcou zdržovat? Prominte ale mam tu praci jdu za vašim ředitelem
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 10, 2009 3:40 pm

yuuki:my sme prefekty a vecer tu nikto nema co robit.
Zero:okamzite vipadnite .
povedali fakt nastvane.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuya Mikio
Admin



Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 10, 2009 4:28 pm

Boužel nemohu, nemohu si dovolit ztracet čas tak uš běžte raději hlidat jinam
Návrat nahoru Goto down
https://anime-world.forumczech.com
Sponsored content





Tajuplni svět - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajuplni svět
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Anime Fantasy RPG :: Hra :: Hraci Mistnost-
Přejdi na: