Anime Fantasy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*******
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tajuplni svět

Goto down 
+2
Yuuki
Tetsuya Mikio
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeFri May 15, 2009 6:39 pm

Akademie
Pokrčil jsem rameny
Vy pochopte mě, neměl jsem ponětí co je tohle za místo, prostě sem přišel a potkal tu dvě upírky z toho jednu čistokrevnou, je pochopytelné, že jsem se trošku vyděsil, na druhou stranu reakce tvé přítelkyně byla dosti neadekvátní vzhledem k tomu že vy upíři jste schopni mazat lidské vzpomínky, nebyl útok na můj život nijak nutný. Jediný důvod proč se o to pokusila byl pocit její nadřazenosti vůči mě, což se mi ani trošku nelíbilo a tak jsem adekvátně odpověděl
pokrčil jsem rameny.
Ostatně měla by jste být šťastná, v okamžiku kdy jsem jí ochomil jsem jí mohl rovnou utnout hlavu, místo abych jí jen opřel čepel o krk.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeFri May 15, 2009 6:40 pm

Udělalo se mi divně a nehybně sem ležela na zemi a ztěžka dýchala XD Oči mi pořád rudě svítili a špičáky ne a ne zalézt XD Pak sem se nějak posadila a podívala se zase na ruku která byla pořád od jeho krve. Opět sem se mlsně olízla ret a olízala si i prsty od krve XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeFri May 15, 2009 6:56 pm

Akademie
Probodl jsem Lenalee pohledem, načež se na sekundu vrátila ona bodavá bolest a opět zmizela.
Neodejdu, dokud mi vaše škola neošetří zranění a nenahradí škodu za zničenou košili
usmál jsem se a ukázal na rostrhlí kus oblečení a krvaví šrám.
Pokud nechcete, abych na vlivných místech nerozhlásil, že škola slouží jako zástěrka pro obchod s drogamy a lidmi. Už si dovedu představit ty policisty šmejdící v každém rohu školi a stovky novinářů pátrající po pozemcích
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 16, 2009 12:02 pm

"Pche, tak vlivná místa?" Vyhrkla jsem bez většího zájmu. "Jak jsem předtím říkala, zaředitelem." Pokračovala jsem, to jsem si všimla, že Lenalee zase chytly krvavé chutě. "Tak pojďme." Ukončila jsem to a společně s Lenalee a Zerem se vydala k řediteli. Bylo mi celkem jedno, jestli ten cizinec bude stát na místě jak solný sloup nebo jestli půjde s námi. Prý policie, novináři, no držte mě, ještě vyhrožovat bude! Vrčela jsem v duchu, ale pak už to pustila z hlavy. "Lenalee musíš se krotit! Dyť bys ho byla schopná i zabít! Hned jak příjdeme k řediteli si raději vezmi tabletku!" Vyčetla jsem jí a letmo se ohlédla po tom cizinci.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 16, 2009 12:21 pm

Akademie
S úsměvem na rtech jsem se vydal za nimi.
Chehehehe, tady ještě bude zábava
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 16, 2009 4:07 pm

Netrvalo to dlouho a už jsme všichni došli do ředitelny. Zero zaklepal na dveře načež se ozvalo: "Vstupte." Ředitel Cross seděl jako vždy za svým stolem a probíral se nějakými papíry, ale takovou "delegaci" nečekal. Když vešel Zero, už chtěl zřejmě začít mluvit jako jeho otec než ředitel, pak jsem ale vešla já a tak nic neřekl, když se ale v místnosti objevila Lenalee s pusou od krve a za ní náš neznámý s natrženou košilí a rankou na krku, div že řediteli nevylezly oči z důlků, jak je překvapeně kulil. "Řediteli, tento muž se bez povolení potuloval na pozemcích akademie." Oznámil chladně Zero. "Když jsem se se Zerem vrátila, už se prali." Odpověděla jsem řediteli ještě dřív, než stačil cokoliv říct. "Lenalee chan." Obrátil se k Layle, načež jí podal sklenici vody a dvě krevní tabletky. "Jaké je vaše jméno, pane? A copak vás přivádí na naši akademii? Oh, málem bych zapoměl, já jsem Kaien Cross." Začal ředitel svým obvyklým tónem.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 16, 2009 4:23 pm

Akademie
Na krk se mi může dívat jak chce, ten mám v pořádku, krvavá rána vede přez hrudník
Hmmmmmm, slavný lovec upírů vede akademii která je ukrývá? Není to trošku ironické?
zeptal jsem se s pozvednutým obočím, nepředstavil jsem se, ani jsem mu nepodal ruku.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 16, 2009 4:32 pm

"Tak to pozor, neházejte všechny upíry do jednoho pytle!" Upozornil ho ředitel. "Naši studenti jsou mírumilovní a lidskou krev nepijí! Od toho zde testujeme krevní tabletky, takže si nepleťte naše studenty s levelem E!" Dořekl Cross a vstal od stolu. "Tak tedy, co na naší akademii hledáte?" Zeptal se znovu ředitel a zmínku o jeho minulosti ignoroval nebo se o to alespoň pokoušel.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 16, 2009 4:38 pm

Pokoj
Aha, jasně chápu
zasmál jsem se, načež jsem vrhl výmluvný pohled po Lenalee, následně na právě se tvořící strup na mém hrudníku a zpět na ředitele.
Jasně vidím jak jasou vaši upíři, hlavně ti čistokrevní mírumilovní, disciplinovaní a krev lidem nepijící
můj hlas byl prosicen důkladně sarkazmem.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 16, 2009 4:45 pm

Při poznámce o čistokrevných se Cross trochu zamračil a s jakýmsi zklamáním se podíval na Lenalee. "Tohle se nám stalo poprvé a věřím, že naposled!" Zareagoval Cross a vrhl významný pohled na Laylu. "Nemůžeme vědět, co se tam stalo. Co když ji vyprovokoval?" Protestoval Zero vůči cizincově poznámce. "Zero, klid." Zašeptala jsem a podívala se na ředitele. "Mohli byste mi oba dva říct, co se tam stalo?" Řekl vážně Cross a pohledem běhal mezi tím neznámým a Lenalee.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 16, 2009 4:58 pm

Ředitelna
Jistě, chtěl jsem si po dlouhé cestě dát šlofíka ve vašem parku pod stromem, jenže jsem narazil na ty dvě, poznal jsem co jsou zač, lekl jsem se, ony mě slyšeli a zatímco ta klidnější šla pro tady toho maníka, ta druhá se mě pokusila vysát, přestože jsem se snažil vyhnout sporům to je asi tak v kostce všechno.
pokýval jsem vážně hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 16, 2009 5:07 pm

"Aha." Kývl hlavou ředitel a sedl si opět ke svému stolu. Vypadal, jakoby nad něčím dumal a cosi si psal na nějaký papír. "Lenalee, co mi k tomu řekneš?" Řekl Cross a upřel svůj pohled na Laylu. Tak z tohodle kouká průšvih, kruciš Lenalee, co tě to tak najednou popadlo? Pomyslela jsem si a čekala, co bude dál. No co hůř, tohle bude určitě řešit Kuran a i když je Lenalee taky istokrevná, nepřála bych jí diskutovat s ním o tomhle. Přece jen, tohle je jeden z nejvážnějších přestupků. Povzdychla jsem si, když vtom se ozvalo zaklepání a už ve dveřích stál Kaname! To je snad telepatie. Zabručela jsem si v duchu. "A Kaname kun, jako nazavolanou." Řekl Cross. Kaname za sebou zavřel dveře a probodl Lenalee pohledem, jakoby říkal: Ty víš co tě čeká.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 16, 2009 5:14 pm

Ředitelna
Zadíval jsem se na nově příchozího. V jeho případě jsem se musel použít trošku více síly než obvykle abych ho proskenova.
Páni, další čistokrevný upír, a ještě k tomu extratřída, skoro to vypadá řediteli Crossy, že si tu budujete soukromou armádu
zasmál jsem se. Nově příchozího jsem nepozdravil.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 16, 2009 5:21 pm

Kaname cizincovu poznámku naprosto ignoroval, ani se na něj nepodíval. "Lenalee, mám ti zopakovat řád akademie?" Zamračil se Kuran na Laylu, jeho pohledem jsem tak trochu zachytila a i když jsem byla zvyklá na všelijaké vražedné pohledy, které nám často věnoval, tenhle byl obzvláště děsivý. Kruci že já odešla! Příště kašlu na prefekty a zůstanu s Lenalee, tohle bude teda radost, bůh ví co jí za to Kaname udělá. Mihlo se mi hlavou a když Kaname "náhodou" zavadil pohledem o mě a o Zera, jen jsem odvrátila oči a přemýšlela, jestli by se to nějak všechno nedalo napravit a Layla nic, stále mlčela.

Mimo hru: Já bych už raději počkala na Laylu, bez ní to teď nepůjde a za ní hrát nemůžem.
Návrat nahoru Goto down
Shichiyou

Shichiyou


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 16, 2009 10:20 pm

Mimo: Mohl by mi někdo napsat, co se tady od začátku rp dělo? Mě se to nechce číst xDD
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:30 am

XD
Takže, šli jsme teda do ředitelny a když se nás pak říďa zeptal co se mezi námi dvěma stalo, cizinec na něco trošku pozapoměl XD
No moment! Tady cizinec zapoměl říct, že dokáže vyvolat takovou divnou a nepčíjemnou vlnu bolesti do hlavy, a pak máte pocit, že se vám ta hlava rozskočí na deset tisíc kousků. Použil to na mě a bez myšlení sem ho chtíc-nechtíc napadla! Takže mě vyprovokoval! řekla sem ublíženě XD To už ale přišel Kaname a probodával mě pohledem. Na to sem nijak nereagovala, ale už sem zhruba tušila, co mě bude čekat až se vrátíme na měsíční kolej XD Poté mi chtěl "zopakovat" kaname škol. řád
Ne to je dobré, já nepotřebuju nic vysvětlovat. Řád znám moc dobře, ovšem nestalo by se to, kdyby na náš pozemek nelezli cizinci a ještě kevšemu drzý! probodla sem pohledem Nernama XD Na Midori sem e ani neodvážila podívat, chvíli sem si připadala, že sem selhala a vůbec. Nějak sem se styděla celkově. Na jednu stranu sem cítila vinu, nadruhou ale ne! Tak sem se snažila ředitele přesvědčit, že za t může nevítaná návštěva!
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:34 am

Ředitelna
Zapoměla jsi dodat, žej sem tě ochromil až poté co jsi se chtěla napít mé krve
usmál jsem se na ni mile.
Co se drzosti týče, člověk může být drzí jen k osobě starší nebo víše společensky postavené, jinak řečeno, nebuť drzá upírko-chan
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:59 am

Jenomže to sem myslela jen ronicky, abych ti nahnala strach a aby se ti chtělo odejít než tu zůstat, chápeš? Jenomže kdybys nebyl blb, nepoužil bys to něco a mě by na tu chvíli nepřeskočilo! bránila sem se a snažila nějak hodit vinu na něj, ikdyž u mě trest už byl zaručený XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 17, 2009 12:22 pm

Ředitelna
Vytáhlé tesáky, rudé oči, tak jsi v ten moment vypadala. Není v silách člověka odhadnout, jestli je to vtip nebo myšleno vážně. Takže přiznej svou chybu a nes následky. Není důstojné svalovat svou vynu na někoho jiného
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 17, 2009 12:51 pm

Tss, baka. Já už potrestána budu ta co, ale ty si myslíš, že bych zrovna já porušila školní řád?! Co tady vůbec chceš?! Pozabíjet všechny upíry? Nebo snad někoho jiného? A vůbec! Co vás sem tak táhne?! Ten druhej cizinec je jetště někde venku... Herdek ty mě štveš!!! Teď bych nejraději ten řád porušila znova!
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 17, 2009 1:49 pm

Ředitelna
Na tváři se mi objevil výtězoslavný škleb.
Tak Cross-san, zdá se že nemám co dodat, snad jen že mě jistá frakce v radě lovců požádala abych skontrolovala posoudil jestli jsou vaši upíři tak mírumilovní jak tvrdíte. Jak se zdá, ta jsou u vás i ti čistokrevní krvelační a nebezpeční, jinými slovy, doporučím radě zrušení tohoto projektu
usmál jsem se ještě víc a založil si ruce na prsou.
Návrat nahoru Goto down
Shichiyou

Shichiyou


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 17, 2009 2:13 pm

Nernam napsal:
Ředitelna
Na tváři se mi objevil výtězoslavný škleb.
Tak Cross-san, zdá se že nemám co dodat, snad jen že mě jistá frakce v radě lovců požádala abych skontrolovala posoudil jestli jsou vaši upíři tak mírumilovní jak tvrdíte. Jak se zdá, ta jsou u vás i ti čistokrevní krvelační a nebezpeční, jinými slovy, doporučím radě zrušení tohoto projektu
usmál jsem se ještě víc a založil si ruce na prsou.
mimo rp:
- vítězoslavný se píše s měkkým i, ne tvrdým
- zkontrolovat se píše se z, ne s
- mezi zkontroloval a posouval by mělo být "a"
- po posoudil má být čárka
- o dalších chybách ani nemuvím, protože je budu brát jako překlep
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 17, 2009 2:17 pm

Shichiyou napsal:
Nernam napsal:
Ředitelna
Na tváři se mi objevil výtězoslavný škleb.
Tak Cross-san, zdá se že nemám co dodat, snad jen že mě jistá frakce v radě lovců požádala abych skontrolovala posoudil jestli jsou vaši upíři tak mírumilovní jak tvrdíte. Jak se zdá, ta jsou u vás i ti čistokrevní krvelační a nebezpeční, jinými slovy, doporučím radě zrušení tohoto projektu
usmál jsem se ještě víc a založil si ruce na prsou.
mimo rp:
- vítězoslavný se píše s měkkým i, ne tvrdým
- zkontrolovat se píše se z, ne s
- mezi zkontroloval a posouval by mělo být "a"
- po posoudil má být čárka
- o dalších chybách ani nemuvím, protože je budu brát jako překlep


mimo rp:
-piš to někam jinam, kazí to dojem ze hry
-za mizerný pravopis nemůžu, nebo lépe mám kvalitní výmluvu a tou je že nejsem čech
Návrat nahoru Goto down
Shichiyou

Shichiyou


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 17, 2009 2:19 pm

mimo: tak piš slovensky nebo nějak, kdo ti brání? xD
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 17, 2009 2:22 pm

mimo hru: jsi hluchá, blbá, nebo to děláš schválně abys tu hru ostatním co nejvíc skazila? SEM TO NEPIŠ KAZÍ TO DOJEM ZE HRY
kromě toho, kdo říkal že sem slovák?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajuplni svět - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajuplni svět
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Anime Fantasy RPG :: Hra :: Hraci Mistnost-
Přejdi na: