Anime Fantasy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*******
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tajuplni svět

Goto down 
+2
Yuuki
Tetsuya Mikio
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Shichiyou

Shichiyou


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 20, 2009 8:40 pm

Tak počkáááát, co že jsem to slyšela? zastavila jsem se ve dveřích.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 20, 2009 8:48 pm

Ředitelna
He? Co se děje Chibi-chan?
zeptal jsem se nechápavě.
Něco je špatně?
Návrat nahoru Goto down
Shichiyou

Shichiyou


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 20, 2009 9:08 pm

Jo, to bych řekla. Co mělo být s tou "Chibi-chan"?
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 20, 2009 9:13 pm

Ředitelna
Hmmm, Chibi-chan? Inu, to je taková přezdívka, co jsem si pro tebe vymyslel, chápu není nic moc, možná vymyslím lepší
zamračil jsem se, jak jsem se soustředil, načež jsem jí vědomím prostřelilo mé sondážní kouzlo.
Co třeba Chibiakuma-chan?
zeptal jsem se s úsměvem

PS: Akuma znamená démon.
Návrat nahoru Goto down
Shichiyou

Shichiyou


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 20, 2009 9:37 pm

Strašně vtipný. Ty máš asi krizi středního věku, co? Že si furt ostatní dobíráš...
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 20, 2009 10:14 pm

Ředitelna
Hmmmmm, středního věku...tohle tělo je na to moc mladé
pousmál jsem se.
Navíc, já si nikoho nedobýrám, jen vyslovuji pravdu kterou vidím
Návrat nahoru Goto down
Shichiyou

Shichiyou


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeThu May 21, 2009 2:33 pm

To já taky, ale ty ses zřejmě taky nikdy neviděl v zrdcadle...
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeThu May 21, 2009 5:20 pm

len som sa tak prechazala a tu som zbadala shichi tak som sla zanou.
ahoj shichi .
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeThu May 21, 2009 7:05 pm

Ředitelna
Teda Crossi, ty tu máš ale bo.del
pousmál sem se.
Kde kdo ti leze do ředitelny a ani nezaklepá
znovu jse mse usmál a otočil se na ty dvě.
Inu, do zrcadla jsem se opravdu dlouho nedíval, ale odhaduji, že tomuto tělu může být tak...40?
Návrat nahoru Goto down
Shichiyou

Shichiyou


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeThu May 21, 2009 7:12 pm

Spíš 400, ale to teď stranou. To, kdo mu chodí do ředitelny a jak to dělá je čistě věc ředitele, a chudák Yuuki nevěděla, že je tu tenhle otrava - totiž pardon, že tu jste. Takže se laskavě vzdejte poznámek.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeThu May 21, 2009 7:46 pm

Ředitelna
Jak říkám, má v tom bordel
kývl jsem důrazně.
Návrat nahoru Goto down
Shichiyou

Shichiyou


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeThu May 21, 2009 7:46 pm

Myslím, že do vedení školy vám nid není, jste tu snad kvůli těm vraždám, ne?
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeThu May 21, 2009 7:48 pm

Ředitelna
Pousmál jsem se.
Jakýn vraždám? Smím li se zeptat?
koutky úst, jak mé tak Crossovi podezřele pocukávali.
Návrat nahoru Goto down
Shichiyou

Shichiyou


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeThu May 21, 2009 9:02 pm

Né, ty mě nenachytáš, já jsem nešpehovala! Snažila jsem se je přesvědčit, ale ani jeden mi to moc nežral, i tak jsem dál kafrala xD Mě neunikne nic, nemysli si.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeThu May 21, 2009 9:42 pm

Ředitelna
Rozesmál jsem se.
Takže slečinka šmírovala rozhovor dospělích?
zeptal jsem se s pozdviženým obočím a úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeThu May 21, 2009 11:10 pm

pozeram sa len tak nanich a vo viraze mi je videt .
kto ich smiroval????
hm nad hlavu mi trcali otazniki XD
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeFri May 22, 2009 1:58 pm

Bez jediného slova jsem odešla z pokoje rovnou k ředitelně. Ta byla pootevřená, tak sem asi dvakrát zaťukala a vešla dovnitř. Tam byla Shichi, Yuuki, ředitel a ten otrava XD Nasadila sem strašně milý a neviný úsměv i pohled a otočila sem se na Nernama:
Chcete začít prohlídkou již teď nebo až zítra? zeptala sem se ho strašně milým tónem XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeFri May 22, 2009 5:02 pm

Ředitelna
Když na mě Lenalee začala mluvit tím podivně milím tónem, měl jsem co dělat abych se nerozesmál, ale naštěstí jsem se udržel.
Ovšemž že dneska, zítra už začínám učit, čili by to bylo trošku pozdě
zasmál jsem se, mrkl na Crosse a vyšel (Lenalee jsem vystrkal před sebou) ze třídy.
Tak, začnem?
zeptal jsem se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeFri May 22, 2009 5:25 pm

Vyšli sme ven a zamířili sme si to do koleje pro studenty z denní třídy
Tak tady budete přenocovat, pokoj vám ukážu až po částečné prohlídce, všechno prohlédnout nestihnem XDřekla sem a šla do ubytoven, kde už by měli všichni být na svých pokojích.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeFri May 22, 2009 8:50 pm

Cesta
V pořádku, já mám času dost
zasmál jsem se.
Kldině můžeme projít akademii celou od sklepa až po půdu


PS:omlouvám se, ale o výkendu budu offline
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 26, 2009 3:44 pm

Jakmile Lenalee odešla zpět za ředitelem, jen jsem si povzdychla a nátahla se na postel. Jsem zvědavá, jak se Lenalee bude držet, no snad to bude v pořádku. To tak, aby si sem přišel nějaký podivín a zavřel akademii. POmyslela jsem si a promnula si oči. To by mě zajímalo, jací jsou ti noví studenti. Zřejmě další holky do Denní, hm to je jedno. Běželo mi hlavou a já jen přejížděla pohledem po pokoji, až se mi zastavil na sešitech, které ležely na stole. "No jo, úkol!" Vzpoměla jsem si a tak jsem místo lenošení sedla ke stolu a pustila se do psaní úkolu, který nám učitel na zítřek zadal. Hm, každopádně má Lenalee určitě lepší zábavu než počítat nějaké rovnice. Blesklo mi hlavou, načež jsem se jen usmála a pokračovala v práci, až jsem dodělala poslední rovnici.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeSat May 30, 2009 12:49 pm

No, ale nezapomínejte, že já ještě studuju, takže vás nemůžu províst celou akademií, ale jen část z ní.Další den či noc vám to doukážu, mělbyte brát i ohledy na mě XD řekla sem pořád tím milým hláskem a sneviným výrazem ve tváři XD
Co teď asi dělaj ostatní? Určitě se baví líp než já, bych radši dělala i úkoly XD pomyslela sem si XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitimeSat May 30, 2009 7:15 pm

Akademie
V pořádku, zítra máte novou hodinu, výuku bojovích umění, kterou vedu já takže myslím že máme času víc než dost, přinejhorším vás zítra omluvím.
stále jse mse usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajuplni svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajuplni svět
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Anime Fantasy RPG :: Hra :: Hraci Mistnost-
Přejdi na: