Anime Fantasy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*******
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tajuplni svět

Goto down 
+2
Yuuki
Tetsuya Mikio
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 17, 2009 2:25 pm

mimo XP: nername ty seš zase protivnej!!

Hahá! Tak zrušit cross Akademii? Tak to bohužel ne, pokud jsi přišel na kontrolu z Rady, mělo nám to být přeem oznámeno a neměl si se tady plížit jako cizinec! Ale myslim si, že čistokrevní mají větší vliv na radu než nějaké Bestie, že? řekla sem takovým provokativním tónem
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 17, 2009 2:29 pm

Ředitelna
Usmál jsem se, načež jsem z podkošile vytáhl tenkou obálku s pečetí rady a hodil ji řediteli.
Tady je oznámení od rady, jmenující mě jako nezávislí dozor nad touto akademií, měl jsem vám ho doručit poněkud nenápadně, o tom že jsem dozor jste měl vědět jen vy, abych mohl vaše studenty vidět tak jak se ve zkutečnosti chovají, vzhledem k tomu, že ale napadají normální neviné lidi, kteří vaší akademií jen prochází, je to už zbytečné. Jak jsem řekl, oznámím radě doporučení o zrušení tohoto projektu.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 17, 2009 2:40 pm

Hele ty člene z Rady! Mám tě vytáhnout ven před hlavní bránu, kde je jasně napsáno: NESTUDUJÍCÍM VSTUP ZAKÁZÁN! a jelikož jsi neměl uniformu, což je Přísně proti našim pravdislům, tak sem měla právo tě vysát, pokud tam nebudou někde studenti z denní, což tam nebyli! Takže mlč, ten dopis si strč za klobouk a vypadni! A myslím, že si nejdřív promluvím tady s kanamem-sama a pak s radou! naštvala sem se na toho drzouna XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 17, 2009 2:47 pm

Ředitelna
Usmál jsem se.
[b]Nějak rychle ztrácíš klid čistokrevná. Za poslední tři měsíce se na pozemcích této akademie ztratilo bezestopy osm lidí zvenku, v samotném městě zemřeli další tři a prokazatelně nešlo o útok E-rank. Tato číla se radě nelíbí a tak mě požádali o pomoc. Raději buď hodná, moho by se ukázat, že jejich krev jsi pila ty.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 17, 2009 2:57 pm

No dovol! Urážet čistokrevnou! Zahráváš si s ohněm! A navíc z akademie sem nevytáhla paty, ani nepamatuju! abys věděl, já musím být příkladem pro ostatní upíry, takže bych si to nedovolila, ty seš vyjímka a těch osm lidí co se tady ztratilo sis eď vyyslel, abys měl argument že? To by otom Cross ředitel musel něco vědět! A nám nic neříkal, a navíc to nemá cenu se stebou hádat, ty prostě máš něco proti naší akademii a chceš ji zrušit..fajn, jestliže ji necháš zrušit tak příjdeš o krev. V takovém případě bych řád ještě ráda porušila. řekla sem už klidně a svým chladným tónem XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 17, 2009 3:02 pm

Ředitelna
Znovu jsem se rozesmál, načež jsem zalovil v kapse vytáhl bzučící magnetofon a opět jej do kapsi schoval.
Pozor na pusinku čistokrevná, zatím mi stále hraješ do karet
rozesmál jsem se.
Kromě toho, stačí číst noviny a věděla bys o oněch zmizení a úmrtích.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 18, 2009 7:25 pm

Mlčky jsem pozorovala dění kolem a jen doufala, že Akademii Cross nezavřou. Tohle nejde, už jsem si tady tak zvykla, je to můj nový domov, o který nechci přijít! A nejen mně by zrušení akademie vadilo, na to dám krk! No dobře, Lenalee se měla ovládat, ale přecejen neměl co dělat na pozemcích akademie a ještě vytrubovat, že jsme upírky. No tak, nějak se to musí vyřešit! Běželo mi hlavou, ale v tu chvíli mě nenapadalo žádné rozumné řešení. "Lenalee!" Zamračil se Kname načež se prudce otočil směrem k Layle, aby už zavřela pusu. "Laylo uklidni se a co se této nepříjemné záležitosti týká, jsem ochoten s vámi nebo s vašimi nadřízenými projednat jistá opatření a postihy, ovšem berte na vědomí, že tuto akademii zavřít nenechám jen kvůli malému zkratku čistokrevné! A pokud jde o ty zmizelé, rád bych vás upozornil, že ty lidi mělo na svědomí několik levelů E, které právě studenti Noční třídy dopadli, nikoliv Asociace ale mí studenti!" Ozval se Cross klidně ale důrazně a bylo z toho cítit, že hodlá akademii bránit do posledního dechu.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 18, 2009 7:29 pm

Já sem teda zmlkla a pak jen nasadila takovej výraz, který jakoby říkal. Dotoho ředitely Crossi! Půjdu sváma a akademii nedám XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 18, 2009 7:33 pm

Ředitelna
Pousmál jsem se a vytáhl složku, zalovil jsem v ní, vytáhl kartu a začal číst.
Tohle by vás mohlo zajímat. Mladá žena, zohavená tak že nebylo možné určit identitu, příčina smrti vysátí krve do dna, to by pravda mohlo udělat jakékoliv Ečko, ale to by nejspíš nedokázalo jí zabránit v útěku tím, že jí zamrazí nohy.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 18, 2009 7:48 pm

No moment! Hanabusa je slušnej, ten by nic takového neudělal! začala sem bránit Hanabusu XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 18, 2009 7:58 pm

Ředitelna
ALe, takže už máme i jméno podezřelého, děkuji Lenalee-chan
usmál jsem se a jméno si zapsal.
Jsou tam ale i další perly, jako třeba upálení a tady to je zajímavé, někdo toho muže hmmmm, udusil tím že mu vysál vzduch z plic, na tohle mi taky někoho poradíte?
zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 18, 2009 8:20 pm

Jen jsem nevěřícně poslouchala ty výmysli, jak obviňoval studenty naší akademie! "Ehm, tak pardon, že bude asi nezdvořilá, ale tohle poslouchat nebudu! Se vší úctou pane, naši studenti nikdy žádného nevinného člověka nebo upíra nezabili!" Nervla jsem se a popošla dopředu. "Midori, já to..." Snažil se mě Cross uklidnit, ale když se naštvu, jen tak nezmlknu. "Gomenasai Cross senpai." Řekla jsem a dál pokračovala. "Takhle bez důkazů obviňovat naše studenty, víte, že nespočet upírů může mít stejné schopnosti? Nepochybně existují i upíři, kteří sice nejsou level E, ale i tak škodí, ale to nikdo z nás není! A asi jste náhodou neslyšel, o jedno klanu upírů, jejichž schopností bylo kopírovat dovednosti jiných a určitou dobu? Já vás tedy žádám, nechejte toho obviňování a zapuďte myšlenku na zrušení akademie!" Vypálila jsem ze sebe, až mě překvapilo, co všechno jsem stihla říct. "Pokud chcete, klidně vám uvedeme jména studentů a jejich schopnosti." Vzpamatoval se trochu ředitel.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 18, 2009 8:25 pm

Ředitelna
Abych byl upřímný, mě je celkem jedno, jestli parta lidí zařvala nebo ne, dokonce je mi jedno i to kdo je zabil, mě prostě poslali posoudit nebezpečnost místních upírů a vyšetřit ona úmrtí, musíte uznat, že by bylo dosti podivné, aby za těmi vraždami vězel někdo, kdo nemá s akademií nic společného. Buďto je to někdo ze studentů, nebo někdo koho studenti kryjí, nebo někdo kdo se chce akademie zbavit, ať tak či onak, v zájmu lidských životů, na které jsem dostal rozkaz dávat největší zřetel je nejvýhodnější zrušení akademie.
pokrčil jsem rameny.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 18, 2009 8:33 pm

WTF! tak to by stačilo ty jeden machírku napudrovanej! chytla sem nernama za límec a táhla ho nasupeně pryč z ředitelny a pak sem ho "vykopla" až za hlavní bránu akademie
Seřer si ty tvoje kraviny o komisy a vypadni! Místo toho aby si hledal vraha se couráš jako nevítanej host po akademii a ještě nás obvinuješ?! Jestli okamžitě nevypadneš tak ty pravidla budu muset porušit a zabít tě! Kaname to u rady už nějak ukecá! řekla sem nasupeně XD
(mimo: vopovaž se napsat něco že ses mi vysmyknul!!!! smiř se že seš vyhozenej a nebudeš neporazitelnej!! XP)
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 18, 2009 8:48 pm

Ředitelna
Odveďte ji někdo odsud, než budu nucen ji ublížit
zavrčel jsem, poté co se Lenalee s nějakým podivným neartikulovatelným afektovaným ječením vrhla ke mě a nejspíš se zastavila, protože jsem ji vrazil čepel svého meče přímo před oko, jeslti mě chce chytit, bude ji to celkem dost bolet.
Nerad bych ji zamrzačil., když už ji kvůli tomu že se neumí obládat nejspíš připravím o domov.
povzdechl jsem si

(nápodobně, uvědom si že nejsem slabší než ty a nenechám se bez odporu odvláčet, nejsi neporazitelná ani nemůžeš hrát za ostatní XP)
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 18, 2009 9:08 pm

Stejně jako Zero, ředitel Cross a Kaname tak i já jsem se nestačila divit, co Lenalee zase viváděla. První se vzpamatoval Kaname, chytl to ostří do ruky a odklonil ho od Lenalee. "Kiryuu kun, odveď ji prosím." Řekl chladně, načež Zero chytil Laylu a mířil s ní do její pokoje. "Takhle asi bude reagovat většina studentů, když zrušíte akademii, vždyť je to pro mnohé nový domov." Řekl chladně Cross a při posledních slovech se na mě významně podíval. Nechtěla jsem tomu věřit, opravdu je to konec Akademie Cross? Tohle nejde, to ne! Nadávala jsem v duchu. "To je úžasné, že si kontrola příjde zrovna, když se něco pokazí že? Proč tak ukvapené rozhodnutí? Vy jste snad nikdy nejednal zbrkle ovlivněn svými pocity?! To chcete tolika studentům sebrat domov? Jak řekl ředitel, pro mnoho studentů je Akademie Cross domov! Proč ještě se závěrem nepočkat? Copak, bojíte se, že zijstíte, že jste se od začátku mýlil a obviňoval nevinné? Tak já vám ušetřím čas, protože se mýlíte!" Pustila jsem se zase do toho. "Midori." Upozornil mě Kaname načež jsem jen nahodila výraz který lze přeložit jako Vždyť je to pravda, někdo mu to říct musí!
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 18, 2009 9:11 pm

XD
Měla sem na něj takovej vztek, že sem se až skoro neovládla a už bych ho chtěla zmlátit a vysát a vůbec! XD Pak mě odvedl Zero radši pryč a já teda sice nasupeně ale poslušně šla do svého pokoje XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 18, 2009 9:27 pm

Ředitelna
Zatvářil jsem se nasupěně, ale pak jsem kývl
fajn, vzhledem k tomu že mám tady i jiný úkol udělám s vámi dohodu, nechám své nedorozumění s tou upírkou být, pod dvěma podmínkami, za prvé, do čtrnácti dnů mi jeden z vašich upírů přinese hlavu, obrazně řečeno, toho bastarda který vraždí ty lidi, druhá, po tu dobu mi jakožto oficiálnímu vyšetřovateli bude povolen přístup do všech míst akademie Cross, přičemž Lenalee bude mím průvodcem, abych mohl studovat její chování a ujistit se, že není hrozbou, souhlasíte?
zeptal jsem se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 08. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeTue May 19, 2009 3:27 pm

Ředitel Cross se jen střídavě díval na Kanameho, na mě a na "pana vyšetřovatele". "Dobrá." Kývl nakonec ředitel a vyměnil si s Kanamem těžko popsatelný pohled. Já se pořád doslova vražedně dívala na našeho nezvaného hosta a pořád si opakovala, že bude všechno v pořádku a že se mám raději uklidnit. "Midori, je potřeba to Lenalee oznámit." Řekl Kaname a zamířil ke dveřím. "Hi Kaname sama." Odsekla jsem stále trochu nasupeně, uklonila se řediteli a Kanamemu, ovšem nikoliv naší návštěvě, na toho bych nejraději vyplázla jazyk, ale ještě aby to skončilo jako s Lenalee. Tak jsem tedy odešla do Layliného respektive mého pokoje. Lenalee nasupeně seděla na posteli a Zero se opíral o stěnu. "Lenalee, teď tě prosím, až ti řeknu, co ti říct mám, neudeř nikoho, nic nerozbí a ani sama sobě nic neudělej, jasné?" Začala jsem starostlivě neboť mi bylo jasné, že Laylina reakce bude stát za to a pochybovala jsem, že bude skákat radostí. Já trdlo nezavřela dveře a to šel kolem zrovna Kaname. Zastavil se a jako vždy probodl Lenalee pohledem. "Máš na tomhle problému velký podíl, počítám s tím, že to napravíš." Řekl chladně a pak se podíval na Zera. "Kiryuu kun, ty pojď prosím se mnou, máme tady novou studentku." Dodal ještě Kuran a pak i se Zerem odešel. Já jen překvapeně zamrkala, ale pak se obrátila zpět k Lenalee. "Takže, zaprvé ten ehm vyšetřovatel si do dvou týdnů přeje znát toho, kdo tady vraždí a zadruhé, má přístup na každé místo na akademii plus bonus, chce abys byla jeho průvodkyní a on zatím může usoudit, zda nejsi pro ostatní nebezpečná." Oznámila jsem jí a už se bála, co začne házet vzduchem nebo do čeho začne mlátit.
Návrat nahoru Goto down
Lenalee

Lenalee


Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 07. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeTue May 19, 2009 5:36 pm

Poslouchala jsem tedy Midori co mi řekne a když řekla, že budu toho zmetka průvodkyně a určitě mě bude provokovat jen aby dosvědčil že sem hrozba pro akademii bo co, začalo mi prudce tikat obočí XD Jen sem se zvedla a odešla se zaťatýma pěstma do koupelny a tam sem zesebe vyřvala všechen vztek XDXd
Pak sem se vrátila s milým, neviným a usměvavým obličejem a radostně sem řekla: Už se těším jak budu moct ukázat členovi z Rady naši akademii a dopadnout padoucha! řekla sem apořád se smála jak sluníčko XDXD Holt tohle přetvařování mě nějak uklidňovalo XDXD
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 20, 2009 3:24 pm

Ředitelna
Pohodlně jsem se rozvalil na křesle v ředitelně a začal sledovat oblohu, probodávám Crossovím vražedným pohledem.
Co je?
zeptal jsem se nechápavě.
Čekám na svího průvodce.
Návrat nahoru Goto down
Shichiyou

Shichiyou


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 20, 2009 7:46 pm

(tak já se teda zapojím hned, mno Razz xD)

Potichu jsem zaklepala a poté, co mě ředitel vyzval, jsem vešla dovnitř. Byl tam ředitel, a pak tam v křesle seděl jakýsi chlap ve středních letech, za kterého mi šel mráz po zádech. Takové věci já vycítím, on nebyl normální člověk. A já měla i tušení, že ví, že já taky nejsem člověk.
Řediteli, mám vašeho hosta provést po akademii? Leila mě totiž pověřila, jestli bych ho neprovedla já, a já nechci čistokrevné moc odporovat.

(Doufám, že to Leile nebude moc vadit xD)


Naposledy upravil Shichiyou dne Wed May 20, 2009 8:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 20, 2009 7:54 pm

Ředitelna
Když kdosi vešel, lehce jsem pozvedl obočí a prohlédl si ho, tedy vlastně ji odshora až dolů.
Hmmmm, že já na tuhle akademii vůbec chodil, samá podivná existence, co je sakryš tohle, démon?
podivil jsem se v duchu, načež jsem se zatvářil neústupně.
Ne, můj průvodce bude Lenalee-chan, jakožto trest za mé napadení.
Návrat nahoru Goto down
Shichiyou

Shichiyou


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 16. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 20, 2009 8:01 pm

Eh, dobře, řeknu jí to, přitakala jsem. Už vidím, jak se na to bude Lenalee tvářit, ale ten chlapík to očividně chce vidět, tak ho radši nechám.
Návrat nahoru Goto down
Nernam

Nernam


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 11. 05. 09

Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 20, 2009 8:27 pm

Ředitelna
O.K. díky Chibi-chan
usmál jsem se a oslovil jí přezdívkou, kterou jsem právě vymyslel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajuplni svět - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajuplni svět   Tajuplni svět - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajuplni svět
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Anime Fantasy RPG :: Hra :: Hraci Mistnost-
Přejdi na: